Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Romeo Veshaj rikthehet me intervistë gjashtë javë pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3

Extra AL PVC

Prezantuesi Romeo Veshaj u shpall finalisti i tretë i këtij edicioni të Big Brother VIP Albania.

Në vend të dytë u rendit aktori Julian Deda, gjersa çmimin e rrëmbeu aktorja Egla Ceno.

Duket se moderatorit nga Vlora i kishte ngelur hatri në këtë BBVA dhe nuk ishte përfshirë më në asnjë emision televiziv.


Ai tani po rikthehet në ‘Top Arena’, që i bie gjashtë javë pas mbarimit të spektaklit, i cili natën finale e kishte më 25 maj.

Të njëjtit e kemi parë me një reagim në Instagram si dhe në disa fotografi që ka shpërndarë krah partneres së tij, ish-banores Heidi Baci.

Dyshja, që u njohën në këtë format, po vazhdojnë të shijojnë tejet shumë romancën e tyre.

Romeo në ndërkohë u pëlqye tejet shumë nga publiku për lojën dhe emocionet që ka shfaqur në BBVA 3.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...