Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Ambasadori serb në Tiranë: Qëndrimi ynë ndaj Kosovës është diametralisht i kundërt me atë ndaj Shqipërisë

Sllobodan Vukçeviq, ambasadori i Serbisë në Tiranë, ka thënë...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

PSG po e mposht Manchester Unitedin në garë për Joao Neves me një ofertë të pabesueshme

Extra AL PVC

Joao Neves nuk do të vazhdoj karrierën te Benfica pasi për të ka interesime nga top klubet evropiane.

Manchester United prej kohësh ka kërkuar transferimin e mesfushorit të talentuar portugez, por tani ka një konkurrencë të fortë nga PSG.

Kampioni në fuqi i Francës është futur fuqishëm në garë për transferimin e mesfushorit duke bërë një ofertë të pabesueshme.

Sipas CNN Portugal, oferta në fjalë nga francezët do të ishte 120 milionë euro plus një lojtar që nuk specifikohet në informacionet e sipërpërmendura.

Kjo është një ofertë e pabesueshme që vështirë se do t’i rezistojë edhe Benfica, përkundër dëshirës së lojtarit që është transferimi në Angli.

19-vjeçari kishte një marrëveshje personale me Djajtë e Kuq, megjithatë United nuk ka ofruar më shumë se 80 milionë euro për të.

Gjithnjë sipas mediave portugeze dhe atyre franceze, është çështje ditësh kur do të zyrtarizohet kalimi i Joao Neves në Parc de Princes.

spot_img

Të fundit

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe...

Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka marrë vendim për anulimin e konkursit për gradim në gradën rreshter, të shpallur më 12...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe Donald Trump kanë pikëpamje të ndryshme mbi çështjen e imigracionit. Dallimet e tyre mbi këtë...

Lojtarët e Spanjës po kërkojnë ‘hakmarrje’ ndaj yllit anglez për sjelljen e tij arrogante që shkaktoi përleshje masive

Një kontigjent i lojtarëve të Spanjës nuk e kanë harruar sjelljen e njërit prej yjeve të Anglisë në një ndeshje të mëparshme ndaj tyre. ‘Tre...