Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Parashikimi i horoskopit

Extra AL PVC

Dashi

Kjo do të jetë një ditë e mirë për të provuar të hiqni dorë nga zakonet e varësisë. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje, pasi paratë që mund të keni dhënë hua në të kaluarën, mund të kthehen. Partneri/partnerja juaj do t’ju kthejë pas në kohë duke kujtuar ditët e para të dashurisë dhe romancës.

Demi

Shëndeti juaj do jetë i përsosur sot. Dilni në mbrëmje me miqtë, pasi kjo do t’ju bëjë shumë mirë. Përqendrohuni në detyrat që keni në dorë. Parashikohet një ditë mjaft e këndshme në jetën bashkëshortore.

Binjakët

Hiqni dorë nga çdo qëndrim kokëfortë që mund të mbani, do të jeni më të lumtur për këtë, pasi këto mendime thjesht po ju pengojnë. Ata që janë të martuar mund të duhet të shpenzojnë shumë para për një çështje familjare.

Gaforrja

Sot mund t’ju mungojë energjia dhe do të acaroheni nga çështje të vogla. Kontrolloni prirjen tuaj për të jetuar ditën dhe për të shpenzuar shumë kohë dhe para për argëtim. Kjo do të jetë një ditë e mirë për të ringjallur kontaktet dhe marrëdhëniet e vjetra.

Luani

Mos u grindni për gjëra të kota, pasi kjo mund të ndikojë negativisht në marrëdhënien tuaj me dikë. Mundohuni të jeni më mendjehapur dhe të shmangni nxitimin në ndonjë përfundim të gabuar. Ata pjesëtarë të kësaj shenje të zodiakut që kanë kaluar një krizë financiare, mund të marrin në mënyrë të papritur fonde që do të eliminojnë disa probleme njëherësh.

Virgjëresha

Do të keni kohë mjaftueshëm për të kryer aktivitete, të cilat do të ndikojnë pozitivisht sin ë shëndetin ashtu edhe në pamjen tuaj. Nëse po planifikoni të organizoni një festë, ftoni të gjithë miqtë tuaj të mirë, shumë njerëz do të jenë të etur për t’ju bashkuar. Ata që janë në një lidhje, do ta shohin partnerin/partneren si burim lumturie.

Peshorja

Mundohuni të dilni herët nga zyra dhe të bëni gjëra që ju pëlqejnë vërtet. Partneri juaj do të jetë i kuptueshëm, edhe pse disponimi juaj mund të jetë i çrregullt. Një marrëdhënie e plotë do t’i japë fund një faze të vetmuar në jetën tuaj që mund të keni kaluar kohët e fundit. Kjo do të jetë një ditë e mirë për të zbatuar plane dhe projekte të reja pune.

Akrepi

Të qenit i shëndetshëm dhe në gjendje të mirë fizike, do t’ju ndihmojë të keni sukses në jetën tuaj profesionale. Shmangni çdo gjë që mund të jetë e lodhshme mendore ose fizike. Ata që investojnë paratë e tyre në bursë mund të pësojnë humbje sot. Tregohuni më të vëmendshëm dhe vigjilent në lidhje me investimet tuaja.

Shigjetari

Njerëzit që vuajnë nga hipertensioni mund të kenë nevojë të kujdesen për shëndetin e tyre gjatë udhëtimit. Ata që i kanë shpenzuar paratë e tyre në mënyrë ekstravagante deri më tani, do të kuptojnë se sa e vështirë mund të jetë të fitosh dhe të kursesh para, pasi një kërkesë e papritur financiare mund të duhet të merret parasysh. Do të befasoheni nga një dhuratë nga një i afërm jashtë shtetit.

Bricjapi

Mundohuni të mos e humbni qetësinë. Kjo është një ditë e mirë për të mbledhur kapital, për të mbledhur borxhet e papaguara ose për të kërkuar fonde për të punuar në projekte të reja. Anëtarët e moshuar të familjes suaj do t’ju mbushin me dashuri dhe kujdes. Kontrolloni pasionet tuaja, ose mund të rrezikoni harmoninë në jetën tuaj të dashurisë.

Ujori

Ndarja e lumturisë me të tjerët do t’ju mbushë me energji pozitive. Sot mund të grindeni me dikë të afërt dhe gjërat mund të përshkallëzohen. Të afërmit nga një vend i largët mund t’ju kontaktojnë sot. Historia juaj e dashurisë mund të marrë një kthesë të re, në të cilën partneri juaj mund të diskutojë me ju perspektivën e martesës.

Peshqit

Sot mund t’ju prezantohen skema të reja financiare, peshoni me kujdes të mirat dhe të këqijat përpara se të bëni ndonjë angazhim. Biznesmenët e kësaj shenje ka gjasa të pësojnë humbje sot për shkak të ndonjë investimi të vjetër. Mund të keni kaluar një fazë të vështirë në martesën tuaj, kohët e fundit, por sot gjërat ka gjasa të ndryshojnë.

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...