Të fundit:

24 vjet nga masakra e 243 personave në Krushë të Madhe

Krusha e Madhe përkujton sot të vrarët dhe të...

24 vjet nga masakra e familjes Berisha në Suharekë

24 vjet më parë, forcat serbe, fillimisht kishin shtënë...

Sot 16 vjet Ahtisaari ka dorëzuar raportin për pavarësinë e Kosovës

Sot, bëhen 16 vjet që kur ish-presidenti finlandez, Martti...
ISP BroadcastISP Broadcast

Nëse e gjeni gruan e dytë në 5 sekonda në këtë foto, IQ-ja e juaj është shumë e lartë

ISP Broadcast

Artisti gjerman, Jörg Dustervald, është specializua në artin e trupit. Një nga veprat e tij është bërë mjaft virale në internet. Artisti pasi e bëri publike në rrjetet sociale, i kërkoi përdorueseve të gjenin gruan e fshehtë në pikturën e tij.

Shiheni me vëmendje dhe keni vetëm 5 sekonda të zbuloni se ku fshihet gruaja në këtë foto. Nëse nuk arrini ta gjeni dot, përgjigjen e keni më poshtë:

 


Për të parë imazhin e fshehur, duhet ta shikoni foton nga një distancë dhe pastaj bëhet e qartë se pema e deformuar formon një fytyrë ovale, ura me formën e harqeve një sy, trupi i vajzës tregon një hundë, veshja e saj buzët!

spot_img

Të fundit

24 vjet nga masakra e 243 personave në Krushë të Madhe

Krusha e Madhe përkujton sot të vrarët dhe të...

​Kurti: E kemi përgjegjësi që brezat e ardhshëm mos të kalojnë nëpër vuajtjet që kaluam ne

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka bërë homazhe sot...

24 vjet nga masakra e familjes Berisha në Suharekë

24 vjet më parë, forcat serbe, fillimisht kishin shtënë...

24 vjet nga masakra në Padalishtë të Skenderajt

Sot, bëhen 24 vjet nga masakra në Padalishtë të...

24 vjet nga masakra e 243 personave në Krushë të Madhe

Krusha e Madhe përkujton sot të vrarët dhe të masakruarit nga forcat serbe, ku nuk janë kursyer as gratë, fëmijët dhe pleqtë. 24 vjet më...

​Kurti: E kemi përgjegjësi që brezat e ardhshëm mos të kalojnë nëpër vuajtjet që kaluam ne

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka bërë homazhe sot në 24-vjetorin e masakrës, në Krushë të Madhe. Kurti ka kujtuar të gjithë të rënët për...

24 vjet nga masakra e familjes Berisha në Suharekë

24 vjet më parë, forcat serbe, fillimisht kishin shtënë me armë zjarri në drejtim të rreth 50 anëtarëve të familjes Berisha në Suharekë e...