Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Ambasadori serb në Tiranë: Qëndrimi ynë ndaj Kosovës është diametralisht i kundërt me atë ndaj Shqipërisë

Sllobodan Vukçeviq, ambasadori i Serbisë në Tiranë, ka thënë...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Ibrahimovic urdhëron të mbulohen fushat e stërvitjes së Milanit, shkak ‘spiunimi’

Extra AL PVC

Raportime të shumta në Itali pretendojnë se Zlatan Ibrahimovic ka urdhëruar të ‘mbulojë’ fushat e stërvitjes së Milanit në Milanello për të bllokuar vëzhguesit e mundshëm.

Fushat stërvitore të Milanit në Milanello po mbulohen me një mbulesë kuq e zi për të parandaluar vëzhguesit e mundshëm që të ‘spiunojnë’ punën e Paulo Fonseca dhe Daniele Bonera.

Nga ky sezon, skuadrës së parë të Milanit do t’i bashkohet në Milanello, Milan Futuro, skuadra e tyre e të rinjve që luan në Serinë C dhe do të drejtohet nga ish-mbrojtësi i kuqezinjve.

Fushata e re e kuqezinjve në Serinë A do të fillojë në San Siro më 17 gusht kundër Torinos.

spot_img

Të fundit

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe...

Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka marrë vendim për anulimin e konkursit për gradim në gradën rreshter, të shpallur më 12...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe Donald Trump kanë pikëpamje të ndryshme mbi çështjen e imigracionit. Dallimet e tyre mbi këtë...

Lojtarët e Spanjës po kërkojnë ‘hakmarrje’ ndaj yllit anglez për sjelljen e tij arrogante që shkaktoi përleshje masive

Një kontigjent i lojtarëve të Spanjës nuk e kanë harruar sjelljen e njërit prej yjeve të Anglisë në një ndeshje të mëparshme ndaj tyre. ‘Tre...