Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tek Athletic Bilbao të zemëruar me federatën spanjolle për Nico Williams

Extra AL PVC

Presidenti i Athletic Bilbao , Jon Uriarte, kritikoi Federatën Mbretërore Spanjolle të Futbollit (RFEF) këtë të enjte se nuk e ka mbrojtur Nico Williams nga pyetjet lidhur me të ardhmen, në pjesëmarrjen e anësorit bask në Euro 2024.

“Ai iu nënshtrua një bombardimi pyetjesh për të ardhmen e tij të pakontrolluar. Ai është i fokusuar që të garojë në Euro me RFEF-në, të cilët nuk dinin ta mbronin”, ka vlerësuar drejtori për transferimin eventual te Barcelona.

Ai foli gjithashtu për “projektin tërheqës dhe fitues” që e ka parë atë të rinovojë lojtarët e tij: “Klubi ka kapacitetin ekonomik, social dhe sportiv për të mbajtur në strukturën e tij futbollistë të këtij kalibri, përfshirë Nico Williams”.

Deklaratat e Jon Uriarte janë bërë para prezantimit të Alvaro Djaló dhe Andoni Gorosabel në klubin bask.

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...