Valon Syla përplaset me Avdiun: Vjosa Osmani e përpin edhe Albin Kurtin, ai e di këtë gjë

Një përplasje ka ndodhur mes Valon Sylës dhe Zana...

Tërmkolli: Vjosa Osmani më shumë është parë si Presidente e Vetëvendosjes se si Presidente e popullit

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, duke diskutuar qëndrimin e...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Spitali i Pejës kryen 15 operacione të ndërlikuara brenda ditës

Extra AL PVC

Spitali i Përgjithshëm në Pejë brenda ditës së djeshme ka kryer 15 operacione, që siç thonë ata, janë më të ndërlikuarat në shëndetësi.

Nga të tilla operime, në një njoftim të këtij spitali theksohen, heqja e një pjesë të sëmurë ose të dëmtuar të trupit e vendosja e duhur e një organi për të funksionuar siç duhet.

Po ashtu, nga ky spital thonë se për një ditë janë kryer gjithsej 575 vizita.

“Heqja e një pjesë të sëmurë ose të dëmtuar të trupit, heqja e një trupi të huaj nga trupi, apo vendosja e duhur e një organi për të funksionuar siç duhet, janë operacionet më të ndërlikuara në shëndetësi. 15 operime të ngjashme janë kryer dje në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë”, thuhet mes tjerash në një njoftim në Facebook.

/TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Valon Syla përplaset me Avdiun: Vjosa Osmani e përpin edhe Albin Kurtin, ai e di këtë gjë

Një përplasje ka ndodhur mes Valon Sylës dhe Zana...

Tërmkolli: Vjosa Osmani më shumë është parë si Presidente e Vetëvendosjes se si Presidente e popullit

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, duke diskutuar qëndrimin e...

Haziri ngre dyshime për ndërhyrje në dosjen e Stadiumit të Gjilanit: Janë fikur kamerat që funksionojnë 24/7

Kryetari i LDK-së në Gjilan, Lutfi Haziri, ka thënë...

As 1% partia e Vjosa Osmanit, Valon Syla: Pa VV-në është 0.3%

Analisti Valon Syla tha në Pressing në T7 se...

Valon Syla përplaset me Avdiun: Vjosa Osmani e përpin edhe Albin Kurtin, ai e di këtë gjë

Një përplasje ka ndodhur mes Valon Sylës dhe Zana Avdiut në emisionin “Pressing” të T7. Analisti, Valon Syla, ka thënë se presidentja Vjosa Osmani “e...

Tërmkolli: Vjosa Osmani më shumë është parë si Presidente e Vetëvendosjes se si Presidente e popullit

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, duke diskutuar qëndrimin e Presidencës se letra e  Qeverisë e dërguar në Këshillin e Evropës, nuk është konsultuar e...

Haziri ngre dyshime për ndërhyrje në dosjen e Stadiumit të Gjilanit: Janë fikur kamerat që funksionojnë 24/7

Kryetari i LDK-së në Gjilan, Lutfi Haziri, ka thënë se për stadiumin e qytetit, kanë qenë tri oferta dhe se ka pasur ndërhyrje në...