Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Ambasadori serb në Tiranë: Qëndrimi ynë ndaj Kosovës është diametralisht i kundërt me atë ndaj Shqipërisë

Sllobodan Vukçeviq, ambasadori i Serbisë në Tiranë, ka thënë...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Shtatzënë në të njëjtën kohë, Kiara surprizon shoqen e ngushtë

Extra AL PVC

Moderatorja Liesa Haxhiasllani e ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, foli mes të tjerash edhe për shtatzëninë e ëmbël, në pritje të një vajze.

Mikja e saj më e mirë, Kiara Tito, nëpërmjet një videomesazhi ka surprizuar Liesën teksa përshkruan emocionet që ka përjetuar gjatë periudhës kur ka kaluar një pjesë të shtatzënisë së bashku.

“Jam me fat që të njoh. Kemi kaluar shumë sfida bashkë. Momente të vështira në të mirë e në të keqe. Bekimi më i madh ishte të kalonim një pjesë të shtatzënisë së bashku! Dhe dy shoqe të ngushta shtatzënë është mrekulli! Mezi po pres që Lunën ta bësh me një shok/shoqe!”, shprehet Kiara.

Liesa, e prekur nga mesazhi, tregon se gjithçka ndodhi rastësisht, edhe pse më herët e kishin menduar. Ajo mori një tufë me lule rozë dhe një mesazh të veçantë e romantik nga partneri i saj.

spot_img

Të fundit

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe...

Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka marrë vendim për anulimin e konkursit për gradim në gradën rreshter, të shpallur më 12...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe Donald Trump kanë pikëpamje të ndryshme mbi çështjen e imigracionit. Dallimet e tyre mbi këtë...

Lojtarët e Spanjës po kërkojnë ‘hakmarrje’ ndaj yllit anglez për sjelljen e tij arrogante që shkaktoi përleshje masive

Një kontigjent i lojtarëve të Spanjës nuk e kanë harruar sjelljen e njërit prej yjeve të Anglisë në një ndeshje të mëparshme ndaj tyre. ‘Tre...