Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Rikthehet Carvajal, Spanja gati për finalen e madhe ndaj Anglisë

Extra AL PVC

Alvaro Morata zbriti në fushë me shokët për stërvitjen e Spanjës mëngjesin e së enjtes në Donaueschingen. Në vend grumbullimin e kombëtares La Roja.

Me Spanjën që zbriti për herë të parë në fushë pas ndeshjes me Francën, sulmuesi duket se ka kaluar problemin e goditjes që mori pas sfidës gjysmëfinale.

Kur kapiteni i skuadrës së Luis De la Fuentes u godit nga një personel i sigurisë që po ndiqte një tifoz spanjoll. I cili kishte hyrë në fushë duke festuar fitoren përballë Francës.

Përveç Pedrit, jashtë Europianit për dëmtimin që pësoi pas ndërhyrjes nga Kroos në sfidën me Gjermaninë, në stërvitjen e mëngjesit nuk mori pjesë as Jesus Navas.

Për shkak të një bezdisjeje muskulore. Për finalen me Anglinë (14 korrik) rikthehet Dani Carvajal, titullari në rolin e mbrojtësit të djathtë. Me lojtarin e Realit që ishte i pezulluar në gjysmëfinale.

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...