Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Allegri do të largohet nga Juventusi në verë

Extra AL PVC

Disa raportime nga mediat e ndryshme italiane kanë pretenduar se Massimiliano Allegri do të mbetet në krye të Juventusit deri në fund të sezonit, por do të largohet nga ‘Zonja e Vjetër’ në verë.

Allegri ka edhe një vit të mbetur në kontratën e tij me Juventusin, por rezultatet e dobëta së fundmi kanë bërë që e ardhmja e tij të mbetet në dyshim.

Edhe pse mediat kryesore italiane, duke përfshirë Tuttosport dhe Gazzetta dello Sport, konfirmojnë se Juventusi nuk do ta shkarkojë trajnerin në mes të sezonit, shumë burime sugjerojnë se ‘Bianconerët’ dhe Allegri do t’i ndajnë rrugët në verë.

Eksperti i Juventusit, Romeo Agresti, nënvizon se tashmë ka një ‘numërim mbrapsht’ drejt lamtumirës së Allegrit edhe pse tekniku italian nuk është problemi i vetëm i Juventusit.

Calciomercato shton se drejtori i Juventusit, Cristiano Giuntoli, ka kohë që ka konsideruar mundësinë e një trajneri të ri.

Sidoqoftë, kostoja e Allegrit dhe stafit të tij është 20 milionë euro neto kështu që Juventusi duhet të ulet me trajnerin e tyre për të arritur marrëveshje për hapat e ardhshëm dhe për të arritur një marrëveshje financiare nëse vendosin të ndërpresin bashkëpunimin. /Telegrafi/

spot_img

Të fundit

Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka...

Lufta Izrael-Iran ka filluar zyrtarisht

TV Shtetëror izraelit KANN, njoftoi se Irani ka nisur...

Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga ana e Iranit. “Qytetarët izraelitë, në vitet e fundit, dhe aq më tepër në javët e...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një analizë lidhur me mundësinë e shpërthimit të luftës ndërmjet Izraelit dhe grupit terrorist palestinez të...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka thënë një zëdhënës i Forcave të Mbrojtjes të Izraelit, njofton CNN. Zëdhënësi i IDF, Daniel Hagari...