Të fundit:

Konjufca nderoi heroin Zahir Pajaziti, vizitoi edhe Kullën në Kompleksin Memorial në Orllan

Sot, në 26-vjetorin e rënies së heroit Zahir Pajaziti,...

Abbott: Kosova do të mbetet shumetnike, s’bëhet fjalë për Asociacion njëetnik

Ambasadori i Mbrëtërisë së Bashkuar në Kosovës, Nicholas Abbott,...
ISP BroadcastISP Broadcast

Reali përgatit planin e madh, yllin francez dhe para për Bellingham

ISP Broadcast

Kampioni evropian, Real Madrid po përgatit një plan të madh shkëmbimi këtë verë për yllin e Borussia Dortmundit, Jude Bellingham bënë të ditur “Sky Germany”.

Reali dëshiron që ta ulë tarifën e transferimit të Bellingham, dhe ka planifikuar që të ofrojë plot 100 milionë euro dhe Eduardo Camavingan drejt Dortmundit.

Por, problemi qëndron te Camavinga, i cili nuk ka qëllim që të largohet nga Reali, pavarësisht se nuk pi ka minutazhë të kënaqshme këtë sezon.

spot_img

Të fundit

Vjen një goditje, ‘Euronews’: SHBA kërkoi që Kosova të mos futet në agjendën e KiE për shkak të Asociacionit

Edicioni në gjuhën serbe i “euronews” raporton sot se...

Konjufca nderoi heroin Zahir Pajaziti, vizitoi edhe Kullën në Kompleksin Memorial në Orllan

Sot, në 26-vjetorin e rënies së heroit Zahir Pajaziti,...

Mesfushori i Arsenalit shumë afër largimit nga klubi

Kur kanë mbetur edhe pak orë deri në mbyllje...

Haziri pas takimit me Hovenierin: Asociacioni është kompetencë vetëm e institucioneve të Kosovës

Lutfi Haziri nga LDK, pas takimit të mbajtur sot...

Vjen një goditje, ‘Euronews’: SHBA kërkoi që Kosova të mos futet në agjendën e KiE për shkak të Asociacionit

Edicioni në gjuhën serbe i “euronews” raporton sot se SHBA-ja ka kërkuar që aplikimi i Kosovës për anëtarësim në Këshillin e Evropës të mos...

Konjufca nderoi heroin Zahir Pajaziti, vizitoi edhe Kullën në Kompleksin Memorial në Orllan

Sot, në 26-vjetorin e rënies së heroit Zahir Pajaziti, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, i shoqëruar nga nënkryetarja Saranda Bogujevci,...

Mesfushori i Arsenalit shumë afër largimit nga klubi

Kur kanë mbetur edhe pak orë deri në mbyllje të merkatos dimërore të transferimeve, Arsenali siguroi shërbimet e mesfushorit të Chelseat, Jorginhos ndërsa tani...