Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Ambasadori serb në Tiranë: Qëndrimi ynë ndaj Kosovës është diametralisht i kundërt me atë ndaj Shqipërisë

Sllobodan Vukçeviq, ambasadori i Serbisë në Tiranë, ka thënë...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Pasi e tradhtoi disa herë, Neymar ribashkohet me ish-partneren disa ditë pasi u bë baba me një modele tjetër

Extra AL PVC

Pas tetë muajsh ndarje të bujshme, Neymar dhe Bruna Biancardi janë rikthyer zyrtarisht bashkë.

Çifti u pa në një koncert në Sao Paulo, ku shfaqeshin shumë të dashuruar dhe shkëmbenin puthje të ëmbla.

Neymar dhe Bruna u ndanë në nëntor të vitit 2023, vetëm pak ditë para se Bruna të lindte vajzën e tyre, për shkak të tradhtive të vazhdueshme të futbollistit me modele të ndryshme.

Foto: Famosando

Kohët e fundit, një test ADN-je ka konfirmuar se Neymar është bërë baba për herë të tretë, pasi u vërtetua se vajza e modeles Amanda Kimberly është gjithashtu vajza e tij.

Megjithatë, kjo situatë nuk e ka penguar Bruna Biancardin që të rikthehet me Neymar, duke treguar se dashuria e tyre ka mbijetuar pavarësisht sfidave.

Foto: Famosando
Foto: Famosando
Foto: Famosando
Foto: Famosando
spot_img

Të fundit

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe...

Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka marrë vendim për anulimin e konkursit për gradim në gradën rreshter, të shpallur më 12...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe Donald Trump kanë pikëpamje të ndryshme mbi çështjen e imigracionit. Dallimet e tyre mbi këtë...

Lojtarët e Spanjës po kërkojnë ‘hakmarrje’ ndaj yllit anglez për sjelljen e tij arrogante që shkaktoi përleshje masive

Një kontigjent i lojtarëve të Spanjës nuk e kanë harruar sjelljen e njërit prej yjeve të Anglisë në një ndeshje të mëparshme ndaj tyre. ‘Tre...