Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Sport

255,324FansLike
1,231SubscribersSubscribe
spot_img

Ekonomi

Thellohet deficiti tregtar, eksporti mbulon importin me vetëm 14.6 përqind

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar sot të dhënat e eksport-importit për muajin prill 2024. Të dhënat nga Tregtia e Jashtme të...

Shëndetësi

Mënyrat tradicionale por shumë të efektshme për zgjedhjen e shalqirit

Shalqiri është fruti i preferuar për shumicën e njerëzve gjatë stinës së verës. Të dish se si të zgjedhësh një shalqi të ëmbël është një...

Sa orë ju largon kafja nga gjumi?

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Historitë e fundit

Mos i humbisni