Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Ambasadori serb në Tiranë: Qëndrimi ynë ndaj Kosovës është diametralisht i kundërt me atë ndaj Shqipërisë

Sllobodan Vukçeviq, ambasadori i Serbisë në Tiranë, ka thënë...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Sport

255,324FansLike
1,231SubscribersSubscribe
spot_img

Ekonomi

Thellohet deficiti tregtar, eksporti mbulon importin me vetëm 14.6 përqind

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar sot të dhënat e eksport-importit për muajin prill 2024. Të dhënat nga Tregtia e Jashtme të...

Shëndetësi

Nga boronicat te vezët, zbuloni tetë ushqime që nuk duhet të mungojnë në pjatën tonë për një mendje dhe një kujtesë të fortë

Ushqyerja luan një rol kyç në ruajtjen e funksionit optimal të trurit. Për fat të mirë, natyra ofron një sërë ushqimesh që janë jo...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Historitë e fundit

Mos i humbisni