Të fundit:

Ramiz Alija në takimin e vitit 1991 me Ibrahim Rugovën: Jemi një popull dhe një komb

Në vitin 1991 presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova, ishte...

​Arrestohet një person për shkaktim të rrezikut të përgjitshëm kishte 225 gjoba

Në rrjetet sociale gjatë ditës së djeshme, ka qarkulluar...

Vodhi para, arrestohet një person në Podujevë

Sot nga zyrtarët policor të stacionit të Podujevës, është...
ISP Broadcast

​Osmani në Vjenë flet për momentumin e ri për integrimin e Kosovës në organizata ndërkombëtare

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani flet sot për momentumin e ri të...
spot_img

Ramiz Alija në takimin e vitit 1991 me Ibrahim Rugovën: Jemi një popull dhe një komb

Në vitin 1991 presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova, ishte...

​Arrestohet një person për shkaktim të rrezikut të përgjitshëm kishte 225 gjoba

Në rrjetet sociale gjatë ditës së djeshme, ka qarkulluar...

Sondazhi i ri mes republikanëve në SHBA: Trump thellon epërsinë kundër DeSantis

Një aktakuzë e mundshme nuk është e mirë për...

Të fundit

Ramiz Alija në takimin e vitit 1991 me Ibrahim Rugovën: Jemi një popull dhe një komb

Në vitin 1991 presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova, ishte...

​Arrestohet një person për shkaktim të rrezikut të përgjitshëm kishte 225 gjoba

Në rrjetet sociale gjatë ditës së djeshme, ka qarkulluar...

Sondazhi i ri mes republikanëve në SHBA: Trump thellon epërsinë kundër DeSantis

Një aktakuzë e mundshme nuk është e mirë për...

Vodhi para, arrestohet një person në Podujevë

Sot nga zyrtarët policor të stacionit të Podujevës, është...

Reali vendos limitin, kaq do të paguajë për Bellingham

Real Madridi raportohet se e ka prioritet transferimin e...
spot_imgspot_img

Më të lexuarat

​Mbi 2 mijë vizitorë në kalanë e Rozafës gjatë shkurtit

Index of strategy binary options Como funciona a conta demo em IQ Option. Men with at least two risk factors and in the lowest third...

Kurti e Konjufca vizitojnë deputetin e VV-së, ishte në gjendje të rënduar shëndetësore

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Enver Dugolli, ka njoftuar të premten se është liruar nga spitali pas katër javësh, ku ishte shtrirë për shkak të...

Testet e ADN-së nxjerrin në pah origjinën e linjës së Çerçiz e Bajo Topullit, ja çfarë është zbuluar

Testet e ADN-së jo vetëm që kanë konfirmuar traditën gojore të Topullarëve që vijnë nga një trung i përbashkët me Karagjozët e Gjirokastrës,  por...

Arrestohet zv.presidentja e Parlamentit Evropian

Nënkryetarja e Parlamentit Evropian, Eva Kaili është mes personave të arrestuar, pas dyshimeve për korrupsion në PE. Lajmin e bënë të ditur mediat greke...

Pamje nga rrahja mes shqiptarëve dhe serbëve në qytetet zvicerane pas ndeshjes Serbi – Zvicër

Zvicra e shënoi mbrëmë një fitore spektakolare në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve. Helvetët mundën Serbinë në “974 Stadium” dhe siguruan plasmanin tutje...

Pjesa e parë: Portugalia pa Ronaldon në disavantash kundër Marokut

Ka përfunduar pjesa e parë në përballjen tejet interesante mes Marokut dhe Kombëtares së Portugalisë, ku vetëm një gol është shënuar deri tani. Pas 45'...

Flet tifozja shqiptare që bëri shqiponjën në ndeshjen e djeshme: Serbët u ankuan te sigurimi

Ndeshja mes Serbisë dhe Zvicrës në Botërorin e Katarit solli emocione të forta mbrëmjen e djeshme për tifozërinë shqiptare. Pas golit të parë të Zvicrës...

FFK: Jemi të gatshëm të ruajmë dinjitetin e futbollit dhe reputacionin e Kosovës

Federata e Futbollit të Kosovës ka mirëpritur reagimin e shpejtë të FIFA-së me rastin e fillimit të hetimit kundër Federatës së Futbollit të Serbisë...

Akademiku serb, nuk kemi armiq më të mëdhenjë se shqiptarët

Vaso Çubrioloviq (Akademik serb ) Ne serbet nuk kemi armiq më të mëdhenjë se shqiptarët, nëse duhet të ngremë kokën tonë, duhet të ulim kokën e...

Yje

Konfirmohet aktakuza ndaj Sinan Vllasaliut

Këngëtari Sinan Vllasaliu do të përballet me akuzën se i është shmangur mbi 24 mijë euro tatim shtetit. Kjo pasi Gjykata Themelore në Prishtinë...

Pique dhe e dashura e re dëbohen nga restoranti. Pronari ishte fans i Shakira, nuk pranoi t’iu shërbente (Video)

Meqenëse u bë e njohur se Gerard Pique ishte i përfshirë romantikisht me Clara Chia, të dy kanë qenë në qendër të vëmendjes së...

Ndahet nga jeta aktorja e njohur shqiptare

Është ndarë nga jeta në moshën 86-vjeçare aktorja e skenës dhe filmit shqiptar, Mimika Luca. Aktorja ka humbur jetën nga ishemia celebrale. Mimika Luca ishte bashkëshortja...

Opinione

Analistët: Aneksi mjaft i paqartë; Marrëveshja e panënshkruar por obligative

Analistët politikë në vend po konsiderojnë se Aneksi i zbatimit të Marrëveshjes drejt normalizimit të marrëdhënieve Kosovë-Serbi, publikuar nga Bashkimi Evropian,...

Analistët e fajësojnë Qeverinë për mospërfshirje të dëmeve të luftës në marrëveshjen finale

Dëm të madh për Kosovën dhe thyerje e premtimit elektoral, po konsiderohet nga analistët politikë mospërfshirja e dëmeve të luftës në...

Analisti Ukaj: Vizitat e diplomatëve grekë në Kosovë, sinjale për njohje

Vizitat e shpeshtuara të ministrit të Jashtëm të Greqisë, Nikos Dendias, në Kosovë dhe vizitat e fundit të diplomatëve të Kosovës...

Analistët për Marrëveshjen: Ky është maksimumi i mundshëm për momentin, njohje nga Serbia nuk do të ketë edhe një dekadë

Analistë politikë po e konsiderojnë se Propozimi Evropian për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë duhet të pranohet nga Kosova,...

Sport

Reali vendos limitin, kaq do të paguajë për Bellingham

Real Madridi raportohet se e ka prioritet transferimin e...

Ylli i Arsenalit pritet të mungojë në ndeshjen kundër Leeds

William Saliba pritet që t'i mungojë Arsenalit në ndeshjen...

Schwarzer i kërkon Chelseat të mos e shesë lojtarin fenomenal

Mark Schwarzer i ka kërkuar ish-klubit të tij, Cheleat...

Hadergjonaj: U shkatërruam nga ai barazim me Andorrën, do të rikthehemi për të kompensuar pikët e humbura

Përfaqësuesja e Kosovës ka zhvilluar dy ndeshjet e para...

Agueros i përkeqësohet gjendja shëndetësore në transmetim live

Sergio Agüero mori pjesë në një transmetim live në...

Hadergjonaj: U shkatërruam nga ai barazim me Andorrën, do të rikthehemi për të kompensuar pikët e humbura

Përfaqësuesja e Kosovës ka zhvilluar dy ndeshjet e para për kampanjën kualifikuese të Euro 2024. Dardanët kanë luajtur baras në dy sfidat e para, fillimisht...
spot_img

Historitë e fundit

Qëndroni në kontakt:

255,324FansLike
97,058SubscribersSubscribe

Mos i humbisni:

Ramiz Alija në takimin e vitit 1991 me Ibrahim Rugovën: Jemi një popull dhe një komb

Në vitin 1991 presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova, ishte...

​Arrestohet një person për shkaktim të rrezikut të përgjitshëm kishte 225 gjoba

Në rrjetet sociale gjatë ditës së djeshme, ka qarkulluar...

Sondazhi i ri mes republikanëve në SHBA: Trump thellon epërsinë kundër DeSantis

Një aktakuzë e mundshme nuk është e mirë për...

Vodhi para, arrestohet një person në Podujevë

Sot nga zyrtarët policor të stacionit të Podujevës, është...

Reali vendos limitin, kaq do të paguajë për Bellingham

Real Madridi raportohet se e ka prioritet transferimin e...