Të fundit:

​Walker: Asociacioni nuk është mirë të krijohet

Ish-shefi i Misionit Verifikues të OSBE-së në Kosovë, William...

Cilat janë efektet e ngrohjes globale

Efektet e ngrohjes globale mund të shihen dhe ndjehen...

Walker: Qesharake të mbahen në paraburgim krerët e UÇK-së, në Hagë po ndodhë drejtësi e shtrembëruar

Ish-shefi i Misionit Verifikues të OSBE-së në Kosovë, William...
ISP BroadcastISP Broadcast

“Nuk jom tut”, Zoja Nushi tregon pse shkoi në shtëpinë e VaIi Corleone-s dhe çfarë ndodhi atje

ISP Broadcast

Në intervistën dhënë për “Kendiv”, vajza virale e “Tik-Tok”-ut Zoja Nushi foli edhe për një nga momentet më të komentuar që ndërlidhet me Vali Corleonen.

Zoja tregoi pse shkoi në shtëpinë e Vali Corleones, pas ftesës që ai i bëri ‘live’ derisa ishin në “Tik-Tok”.

Ajo thotë se kjo ishte diçka normale.

Video në linkun më poshtë.

spot_img

Të fundit

​Franca nuk e përjashton mundësinë e dërgimit të avionëve luftarakë në Ukrainë

Presidenti francez, Emmanuel Macron, tha sot se Franca nuk...

​Walker: Asociacioni nuk është mirë të krijohet

Ish-shefi i Misionit Verifikues të OSBE-së në Kosovë, William...

Cilat janë efektet e ngrohjes globale

Efektet e ngrohjes globale mund të shihen dhe ndjehen...

Roma e merr vendimin e parë ndaj Zaniolos, italiani përjashtohet nga planet e klubit

Raportet mes Romës dhe Nicolo Zaniolos po vazhdojnë të...

​Franca nuk e përjashton mundësinë e dërgimit të avionëve luftarakë në Ukrainë

Presidenti francez, Emmanuel Macron, tha sot se Franca nuk e përjashton mundësinë e dërgimit të avionëve luftarakë në Ukrainë, por ai parashtroi kushte të...

​Walker: Asociacioni nuk është mirë të krijohet

Ish-shefi i Misionit Verifikues të OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka thënë se Asociacioni i një grupi të ndarë nuk është një zhvillim pozitiv,...

Cilat janë efektet e ngrohjes globale

Efektet e ngrohjes globale mund të shihen dhe ndjehen në të gjithë planetin. Ngrohja globale, graduale e sipërfaqes së Tokës, oqeaneve dhe atmosferës, shkaktohet...