Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Ambasadori serb në Tiranë: Qëndrimi ynë ndaj Kosovës është diametralisht i kundërt me atë ndaj Shqipërisë

Sllobodan Vukçeviq, ambasadori i Serbisë në Tiranë, ka thënë...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Lëngu i qepës dhe vetitë kurative

Extra AL PVC

Lëngu i qepës është i pasur në minerale, enzima dhe mikropërbërës shumë aktivë, të cilët së bashku veprojnë në organizëm:

– Kundër anemisë

– Kundër paraziteve

– Kundër inflamacionit

– Kundër kancerit të stomakut, gjirit dhe prostatit

Kundër hiperglicemise dhe kolesterolit të lartë

– Dhe kundër rënies së flokëveNëse vendosni lëngun e qepës dy herë në javë në lëkurën e kokës, mund të shihni rritje të mahnitshme të flokut brenda dy muajve. Dhe për më tepër

– me kosto shumë të ulët.Gjithsesi, si në çdo rast edhe me lëngun e qepës nuk duhet ekzagjeruar pasi është një përbërje shumë e fuqishme.

Gjithsesi, si në çdo rast edhe me lëngun e qepës nuk duhet ekzagjeruar pasi është një përbërje shumë e fuqishme.

spot_img

Të fundit

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe...

Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka marrë vendim për anulimin e konkursit për gradim në gradën rreshter, të shpallur më 12...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe Donald Trump kanë pikëpamje të ndryshme mbi çështjen e imigracionit. Dallimet e tyre mbi këtë...

Lojtarët e Spanjës po kërkojnë ‘hakmarrje’ ndaj yllit anglez për sjelljen e tij arrogante që shkaktoi përleshje masive

Një kontigjent i lojtarëve të Spanjës nuk e kanë harruar sjelljen e njërit prej yjeve të Anglisë në një ndeshje të mëparshme ndaj tyre. ‘Tre...