Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Ledri Vula fotografohet me vëllanë e Dua Lipës, Gjinin

Extra AL PVC

Rap-artisti i njohur shqiptar, Ledri Vula, ditën e djeshme (e mërkurë) ka festuar ditëlindjen e 38-të.

Ai ka festuar në këtë përvjetor të lindjes me miqtë e tij të ngushtë në një klub nate në Prishtinë.

Mes tjerash, këngëtari i njohur i estradës ka pozuar krah vëllait të Dua Lipës, Gjin Lipës

Foto: Screenshot/Instagram

Familja Lipa duket se kanë ardhur në Kosovë pasi edhe pak ditë ka mbetur deri në ngjarjen kulturore më të madhe në vend, Sunny Hill.

Dukagjini, babai i Duas, është njëherësh organizator i këtij festivali që mbahet tash e disa vite.

Foto: Screenshot/Instagram

Edhe këtë vit në Sunny Hill do të jenë emrat më të mëdhenj të muzikës si në tregun ndërkombëtar ashtu edhe vendor.

Ledri u raportua shumë vite më parë se ka qenë në lidhje me artisten Dua Lipa.

Dua Lipa dhe Ledri Vula (Foto: Arkiv)
spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...