Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Leclerc i zhgënjyer: Kemi humbur ritmin, konfigurimet nuk po japin rezultat

Extra AL PVC

Charles Leclerc u detyrua të braktisë provat zyrtare në Çmimin e madh të Britanisë së Madhe, teksa para mikrofonave nuk e fshehu zhgënjimin për faktin që skuadra italiane e ka humbur disi ritmin konkurrues në garat e fundit.

Piloti nga Monaco pranoi se konfigurimet në makinë nuk po sjellin rezultatet e duhura dhe se skuadra po zhgënjen, çka ka shkaktuar edhe pak tension në garë te të dy pilotët.

“Që të premten vuajtëm shumë dhe nuk kisha ndjesi të mira. Unë isha kundër, por skuadra vendosi që të hyjmë në prova me makinën me konfigurimin e vjetër, që nuk funksionoi aspak. Kemi humbur disi ritmin në këto gara të fundit dhe duhet të punojmë shumë. Shpresoj të rikuperojmë diçka për garën”, u shpreh Leclerc.

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...