Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kylie Jenner mahnit me linjat truprore, shfaqet në bikini

Extra AL PVC

Kylie Jenner tregoi trupin e saj të bujshëm, me dy bikini teksa vendosi linjën e saj të veshjeve “KHY “në Instagram këtë javë.

Duke u futur në frymën e verës, manjatja 26-vjeçare mund të shihet gëzueshëm nëpër një plazh të mbuluar nga dielli në një video të re.

Me një dukje tejet joshëse, ajo i trajtoi gati 400 milionë ndjekësit e saj në Instagram me një buzëqeshje enigmatike, shkruan DailyMail.

Një nga bikinit me dy pjesë ishte një numër i zi, që mezi mbulonte dekoltenë e saj.

Ajo po ashtu zbuloi mesin e saj mbresëlënës të tendosur, ndërsa ajo u hodh rastësisht nëpër rërë.

Kylie bashkoi kostumin e zi të banjës me një palë çizme të errëta, duke krijuar një kontrast elegant.

Bikini tjetër i saj ishte një numër i kuq vishnje, një që ishte, nëse ishte e mundur, edhe më shumë një opsion i gjallë se sa i fundit.

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...