Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kërkohet nga shumë skuadra, Sancho vendos se ku dëshiron të luaj sezonin e ri

Extra AL PVC

Pas shkëlqimit si i huazuar te Borussia Dortmund, Jadon Sancho është rikthyer te Manchester United.

Megjithatë e ardhmja e tij pritet të jetë larg Old Traford, pasi marrëdhënia e tij me trajnerin Erik Ten Hag është jashtëzakonisht e keqe.

Shumë skuadra janë vënë pas Sanchos, duke përfshirë Borussia Dortmund, Chelsea, PSG, Barcelona dhe Juventus janë vënë pas sulmuesit anglez.

24-vjeçari dëshiron një aventurë të re dhe tanimë e ka zgjedhur skuadrën se ku dëshiron të luaj në sezonin e ri.

Në fakt TEAMtalk zbulojnë zgjedhjen e Sanços me synimin për të rifilluar karrierën e tij edhe një herë. E gjithë kjo sepse ai i ka sytë vetëm për Juventusin në Torino.

Kështu, thuhet në media sigurojnë se britaniku dëshiron t’i bashkohet disiplinës së Thiago Mottas, i cili bëri punë të shkëlqyer te Bologna.

Sancho ka zgjedhur tanimë destinacionin e ardhshëm dhe vetëm pritet që Zonja e Vjetër të gjej marrëveshjen me Man Utd.

spot_img

Të fundit

Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...

Situata aktuale në vend, Bislimi takohet me emisarin e Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog...

Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së Jugut, ka folur për urën mbi Ibër në Mitrovicë, si një prej çështjeve që ka...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u sulmua nga RTK-ja, foli në Pressing për sulmin që i është bërë medias së tij...

“Më kërkuat lekë, e më telefonuat më numër privat- vetëm pse jam nga Kosova” – Mediumi JOQ Albania tenton ta shantazhoj biznesin nga Prishtina

Ditëve të fundit ka bërë bërë bujë të madhe çështja e uljes së numrit të vizitorëve nga Kosova për në plazhet shqiptare, shkruan Arbëria...