Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Vendor

Tinka Kurti, mbush sot plot 90 vite jetë

Sot ikona e skenës dhe filmit feston 90-vjetorin e saj. Tinka Kurti është një nga aktoret më të njohura shqiptare dhe mban mbi supe...

Prishtina sonte ndez dritat për festat e fundvitit

Prishtina sonte do t’i ndez dritat për festat e fundvitit si dhe do të bëhet hapja e “Tregut të Fundvitit”, në sheshin “Xhorxh Bush”. Drejtoria...

Capital T bën gjestin emocionues për Shaqirin dhe Xhakën, dalin pamjet nga koncerti në Zvicër

Ndonëse kanë kaluar 5 ditë, ndeshja Zvicër-Serbi po vazhdon të bëjë bujë kudo. Shumë personazhe të njohur kanë reaguar pas gjestit që Granit Xhaka...

Ilir Shaqiri feston 62-vjetorin, ky është urimi emocionues i të birit, Korab Shaqirit

Këngëtari i njohur shqiptar, Ilir Shaqiri, feston sot, më 6 dhjetor datëlindjen e tij të 62-të, raporton TV Arbëria. Me këtë rast nuk ka munguar...

​Dua Lipa kritikon sërish spekulimet për Kupën e Botës

Dua Lipa mendon se Kupa e Botës ofron një "mundësi vërtet unike për të kërkuar llogari nga Katari", por këmbënguli se nuk ka asgjë...

Rama uron me Dua Lipën 110-vjetorin e Pavarësisë, i dorëzon këngëtares pasaportën shqiptare

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka uruar shqiptarët për Festën e Flamurit dhe ka thënë se kjo është ditë e bekuar e kombit. Urimin...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...
spot_img