Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Vendor

Konfirmohet aktakuza ndaj Sinan Vllasaliut

Këngëtari Sinan Vllasaliu do të përballet me akuzën se i është shmangur mbi 24 mijë euro tatim shtetit. Kjo pasi Gjykata Themelore në Prishtinë...

Ndahet nga jeta aktorja e njohur shqiptare

Është ndarë nga jeta në moshën 86-vjeçare aktorja e skenës dhe filmit shqiptar, Mimika Luca. Aktorja ka humbur jetën nga ishemia celebrale. Mimika Luca ishte bashkëshortja...

Çun Lajçi sheh ëndërr që është dekoruar nga presidentja: Artist me vlera të mëdha

Aktori i njohur shqiptar, Çun Lajçi, po vazhdon të jetë mjaftë aktiv në rrjetet sociale duke bërë publike nga më të ndryshmet, qofshin nga...

Bad News Eagles luajnë sot në finale, kaq para mund t’i fitojnë

Ekipi i Kosovës në CS:GO, Bad News Eagles do ta zhvillojë sonte finalen e madhe të CCT Central Europe Malta Finals 1. BNE ka treguar...

Stërmbesa e Skënderbeut i këndon këngë Adem Jasharit

Stërmbesa e heroit kombëtar Gjergj Kastriot-Skënderbeu, Sophie Castriota në 15-vjetori e pavarësisë së Kosovës, ka kënduar disa vargje të këngës "Mora fjalë", të cilën...

Kënga më e re e Dj Gimit dhe Laurës i kushtohet Kosovës

Pamje të luftës në Kosovë si dhe momente nga raportimi i mediave, për sulmet e NATO-së. Kështu fillon videoklipi i këngës më të re...

Kuka uron Pavarësinë: Kosova mbi të gjitha

Trajneri i ekipit të Kosovës të xhudos, Driton Kuka ka uruar sot për 15 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Sot 15 vite më parë, Kosova...

Më 14 shkurt 1944 në Pejë u lind Faruk Begolli

Faruk Begolli lindi më 14 shkurt të vitit 1944 në Pejë dhe vdiq më 23 gusht të vitit 2007, ishte një nga aktorët e...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...
spot_img