Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Yje

144 vjet nga lindja e Luigj Gurakuqit

Luigj Gurakuqi ka qenë njëri ndër personalitetet kryesore të Lëvizjes sonë atdhetare dhe demokratike. I përkushtuar tërësisht ndaj çështjes së Atdheut, veprimtaria e tij...

Stërmbesa e Skënderbeut i këndon këngë Adem Jasharit

Stërmbesa e heroit kombëtar Gjergj Kastriot-Skënderbeu, Sophie Castriota në 15-vjetori e pavarësisë së Kosovës, ka kënduar disa vargje të këngës "Mora fjalë", të cilën...

Kënga më e re e Dj Gimit dhe Laurës i kushtohet Kosovës

Pamje të luftës në Kosovë si dhe momente nga raportimi i mediave, për sulmet e NATO-së. Kështu fillon videoklipi i këngës më të re...

Dardani i këndon luftës së Kosovës në gjuhën gjermane

Këngëtari me prejardhje shqiptare Dardani, që jeton në Gjermani lancon këngën e re ku flitet për luftën e Kosovës, e ku në videoklip ka...

Kuka uron Pavarësinë: Kosova mbi të gjitha

Trajneri i ekipit të Kosovës të xhudos, Driton Kuka ka uruar sot për 15 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Sot 15 vite më parë, Kosova...

​Rita Ora me urim të veçantë për pavarësinë e Kosovës

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Rita Ora nëpërmjet një video ka uruar 15 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Ajo nëpërmjet një video ka falënderuar...

Aktorja Raquel Welch vdes në moshën 82-vjeçare

Aktorja amerikane, Raquel Welch vdiq sot në moshën 82-vjeçare. Raquel Welch u lind në Çikago në vitin 1940. Ajo u bë e njohur për...

Vdes reperi i njohur ‘Sin Boy’, ish i dashuri i Rina Balajt

Ka vdekur reperi Sin Boy, i njohur si ish i dashuri i Rina Balajt, shkruan TV Arbëria. Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...
spot_img