Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Yje

Ademi takon Infantinon: Jam këtu për ta prezantuar zërin e klubeve tona

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, është takuar me presidentin e FIFA-së, Gianni Infantinon në Paris. Duke shprehur mirënjohjen për bashkëpunimin e...

Konfirmohet aktakuza ndaj Sinan Vllasaliut

Këngëtari Sinan Vllasaliu do të përballet me akuzën se i është shmangur mbi 24 mijë euro tatim shtetit. Kjo pasi Gjykata Themelore në Prishtinë...

Pique dhe e dashura e re dëbohen nga restoranti. Pronari ishte fans i Shakira, nuk pranoi t’iu shërbente (Video)

Meqenëse u bë e njohur se Gerard Pique ishte i përfshirë romantikisht me Clara Chia, të dy kanë qenë në qendër të vëmendjes së...

Ndahet nga jeta aktorja e njohur shqiptare

Është ndarë nga jeta në moshën 86-vjeçare aktorja e skenës dhe filmit shqiptar, Mimika Luca. Aktorja ka humbur jetën nga ishemia celebrale. Mimika Luca ishte bashkëshortja...

Çun Lajçi sheh ëndërr që është dekoruar nga presidentja: Artist me vlera të mëdha

Aktori i njohur shqiptar, Çun Lajçi, po vazhdon të jetë mjaftë aktiv në rrjetet sociale duke bërë publike nga më të ndryshmet, qofshin nga...

​Dy ndeshje fantastike sot në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve do të vazhdojë sot me ndeshjet e radhës së raundit 1/16, pas atyre katër sfida shumë të forta të zhvilluara javën...

“Asgjë e re nga fronti i Perëndimit” fiton çmimin BAFTA

Filmi "Asgjë e re nga fronti i Perëndimit" ka fituar çmimin prestigjioz britanik BAFTA. Bazuar në romanin e vitit 1928 të autorit gjerman Erich...

Bad News Eagles luajnë sot në finale, kaq para mund t’i fitojnë

Ekipi i Kosovës në CS:GO, Bad News Eagles do ta zhvillojë sonte finalen e madhe të CCT Central Europe Malta Finals 1. BNE ka treguar...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...
spot_img