Të fundit:

Inspektorët rrënojnë tri furra të gëlqeres në Shtime

Inspektorët e Komunës së Shtimes këtë të premte kanë...

Begaj ua kërkon tri vendeve afrikane njohjen e pavarësisë së Kosovës

Presidenti shqiptar, Bajram Begaj, në New York ku po...

Thënie nga Ismail Kadare

Ismail Kadare është një ndër shkrimtarët më të mëdhenj...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Ndërkombëtar

Angelina Jolie fotografohet duke pirë kafe me aktorin 20 vite më të ri dhe nisën thashethemet

Edhe pse është vetëm një takim normal i dy personave që pinë kafe në Londër, njëra prej tyre është një nga aktoret dhe aktivistet...

Pas Medinës, Mozzik udhëton drejt Mekës

Pas Medinës, Mozzik ka udhëtuar sot drejt Mekës. Reperi këtë e bëri të ditur përmes postimeve në Instagram, pasi ia vendosi lokacionin një fotografie të...

Ronaldo dhe Rodriguez në krizë? Raportohet se dasma e tyre është shtyrë

Dasma e planifikuar mes Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez raportohet se është shtyrë, pasi dyshja pati disa probleme në marrëdhënien e tyre. Ronaldo kohët e...

Kim Kardashian ka “filluar të pijë” kafe dhe alkool

Kim Kardashian ka "filluar të pijë" alkool dhe "të qëndrojë pak më vonë" sepse mendon se ka ardhur koha të "lërë pak". Ylli 42-vjeçar i...

​Anthony Hopkins pianisti, aktori dhe recituesi i parezistueshëm

Aktori i madh uellsian Anthony Hopkins sapo mbushi të 85-tat. Disleksia nga e cila vuante si fëmijë e bën atë të turpshëm dhe introvert, vetëm...

Amber Heard shpall zgjidhjen në çështjen e shpifjes kundër Johnny Depp

Aktorja Amber Heard njoftoi të hënën se ka zgjidhur padinë e saj për shpifje kundër ish-bashkëshortit Johnny Depp. "Është e rëndësishme për mua të them...

​Cate Blanchett: Të gjithë filmat tani përfshijnë tema të caktuara

Cate Blanchett mendon se është e pamundur të bësh një film tani që nuk eksploron kulturën e anulimit ose lëvizjet Black Lives Matter dhe...

​Margot Robbie e tronditur nga ndikimi i Wolf of Wall Street

Ylli i Hollywood-it, Margot Robbie, u befasua nga ndikimi i paraqitjes së saj në "The Wolf of Wall Street". Margot Robbie mendoi se mund të...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Inspektorët rrënojnë tri furra të gëlqeres në Shtime

Inspektorët e Komunës së Shtimes këtë të premte kanë...

Begaj ua kërkon tri vendeve afrikane njohjen e pavarësisë së Kosovës

Presidenti shqiptar, Bajram Begaj, në New York ku po...

Thënie nga Ismail Kadare

Ismail Kadare është një ndër shkrimtarët më të mëdhenj...

Të hënën mblidhet Kryesia e Kuvendit

Nga Kuvendi i Republikës së Kosovës njoftojnë se të...

Rama: Iu bashkuam kryeqendrave të botës në “Ditën pa Makina”

Siç edhe e dimë nga lajmet paraprake, dita e...
spot_img