Të fundit:

Petkoviq: “Në radhët e Policisë së Kosovës ka pasur vrasës me pagesë”

Drejtori i të ashtuquajturës zyre serbe për Kosovë, Petar...

Përparim Rama prezanton projektin për “Tregun e Gjelbër”

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se kanë...

Kurti falënderon kryetarët e komunave për mbështetjen ndaj Policisë

Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka nisur takimin me...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Ndërkombëtar

Aktorja Raquel Welch vdes në moshën 82-vjeçare

Aktorja amerikane, Raquel Welch vdiq sot në moshën 82-vjeçare. Raquel Welch u lind në Çikago në vitin 1940. Ajo u bë e njohur për...

Vdes reperi i njohur ‘Sin Boy’, ish i dashuri i Rina Balajt

Ka vdekur reperi Sin Boy, i njohur si ish i dashuri i Rina Balajt, shkruan TV Arbëria. Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë...

Vdes aktori i njohur në moshën 27-vjeçare

Aktori i famshëm, Austin Majorsi, i cili për shumë vite ishte pjesë e serialit “ABC NYPD Blue” ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare. Ai u...

E kishte shtëpinë afër epiqendrës, zhduket aktorja e njohur turke pas tërmetit?

Modelja dhe aktorja e njohur turke, Cansu Dere, ka shqetësuar ndjekësit, pasi një video në “TikTok”është bërë virale, ku pretendohet se ajo është zhdukur...

Grupi Maneskin që fitoi Eurovision 2021 ‘martohen’ të katërt me njëri-tjetrin

Grupi italian, Maneskin festoi publikimin e albumit të tyre të tretë, “Rush”, duke ‘martuar’ në një ceremoni në Palazzo Bancaccio të Romës. Katër anëtarët e...

17-vjeçarja shqiptare në garë të ngushtë për të përfaqësuar Belgjikën në Eurovision

Kënga “T'inquiète” e 17-vjeçares shqiptare, Gala Dragoti, është në mesin e shtatë këngëve finaliste në garën kombëtare të Belgjikës për të shkuar në Eurovision. Finalja e...

Aktori i njohur spanjoll kërkon drejtësi për popullin e Kosovës

Qendra “Gjenocidi në Kosovë – Plagë e Hapur”, sot informoi se pas përkrahjes që i dha shkrimtarja dhe gazetarja galiciane, Ana Exposito Valle që...

Ka ndërruar jetë papritur Tatjana Patitz, njëra nga modelet më të bukura të të gjitha kohërave

Supermodelja gjermane Tatjana Patitz u nda nga jeta. Vogue raportoi e para lajmin e hidhur. E lindur në Hamburg, ajo ishte 56 vjeç. Ajo...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Petkoviq: “Në radhët e Policisë së Kosovës ka pasur vrasës me pagesë”

Drejtori i të ashtuquajturës zyre serbe për Kosovë, Petar...

Përparim Rama prezanton projektin për “Tregun e Gjelbër”

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se kanë...

Kurti falënderon kryetarët e komunave për mbështetjen ndaj Policisë

Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka nisur takimin me...

Drejtori i AKI-së nis raportimin në Komision me dyer të mbyllura

Drejtori i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI), Petrit...

Nga sot, bileta e autobusit në trafik urban mund të blihet me SMS

Prej sot, bileta e autobusit me Trafiku Urban mund...
spot_img