Të fundit:

MPJ nënshkruan kornizë bashkëpunimi me Republikën e Maltës

Sot, përgjatë konsultimeve politike mes Ministrive të Punëve të...

“Nëse themelohet Asociacioni, kërkesa e radhës do të jetë Republika Serbe”

Kryetari i komunës së Gjilanit nga radhët e Lëvizjes...

Burri i Albulena Haxhiut – FES-it: Çudi që ju merreni me Asociacionin, qysh po i përkëdhelni serbët?

Alban Krasniqi, aktivist i Lëvizjes Vetëvendosje dhe bashkëshort i...
ISP BroadcastISP Broadcast

Video

No posts to display

spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

MPJ nënshkruan kornizë bashkëpunimi me Republikën e Maltës

Sot, përgjatë konsultimeve politike mes Ministrive të Punëve të...

OBSH: Covid-19, ende një emergjencë globale, i nevojshëm menaxhimi i kujdesshëm

"Mbetemi optimistë se brenda vitit të ardhshëm bota do...

Hyseni: Kurti e Osmani po ia rrezikojnë themelet Kosovës

Ish-ministri i jashtëm, Skënder Hyseni, ka reaguar lidhur me...

Deputetja shqiptare reagon ndaj presidentit kroat lidhur me Kosovën

Deputetja shqiptare në Parlamentin e Kroacisë, ka reaguar pas...

“Nëse themelohet Asociacioni, kërkesa e radhës do të jetë Republika Serbe”

Kryetari i komunës së Gjilanit nga radhët e Lëvizjes...
spot_img