Të fundit:

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...

Drejtori i PK-së: Ushtrimet ushtarake u mbajtën poligonin e ushtrisë serbe

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Sveçla: Në tentimin për aneksimin e veriut është angazhuar Vuçiq

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, gjatë konferencës...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Vendor

Çeku: Procesi i licencimit të federatave drejt përfundimit

Ministri i Ministrisë për Kulturë, Rini dhe Sport, Hajrulla Çeku ka thënë se procesi i licencimit të federatave i cili ka nisur vitin e...

FBK shfuqizon vendimin për ndalimin e tifozëve në palestra

Federata e Basketbollit të Kosovës ka marrë vendim që ta shfuqizojë pikën e vendimit të datës 15.12.2022 që ndalonte pjesëmarrjen e tifozëve në ndeshjet...

Futsall/ Kosova përballë Holandës në ndeshjen vendimtare, trajneri dhe lojtarët optimistë për sukses

Përfaqësuesja e Kosovës në futsall të premten do ta zhvillojë ndeshjen e fundit në kuadër të "Main Round" për kualifikimet e Botërorit 2024. Dardanët...

​Euro 2024/ Kosova përballet me Bosnjë-Hercegovinën në dy ndeshje radhazi

Selektori i Përfaqësueses së Kosovës në Hendboll, Bujar Qerimi ka shpallur të martën listën me emrat e hendbollistëve në të cilët llogarit për dy...

Detaje nga programi TDS, që zbulon talentët e futbollit në Kosovë

Në kuadër të programeve strategjike për zhvillimin e grupmoshave të reja dhe përgatitjen e tyre për fazën e elitës, FFK ka lansuar për herë...

FBK-së i besohet organizimi i ngjarjes madhore të basketbollit

FBK organizon edhe një ngjarje madhore, kësaj radhe FIBA 3x3 U23 Nations League Federata e Basketbollit e Kosovës ka fituar të drejtën për të organizuar...

Hendboll/ Kosova U17 mposhtet nga Kroacia

Të hënën në mëngjes hendbollistet e Përfaqësueses U17 të Kosovës e kanë luajtur ndeshjen e parë në kuadër të Kampionatit Mesdhetar. Në Nafplio të...

Gjilani zbulon arsyen e arrestimit të futbollistit, Theophilus Solomon

Dy ditë më parë u raportua se futbollisti i Gjilanit Theophilus Solomon është arrestuar nga policia e Kosovës duke mos u bërë të qarta...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...

Drejtori i PK-së: Ushtrimet ushtarake u mbajtën poligonin e ushtrisë serbe

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Sveçla: Në tentimin për aneksimin e veriut është angazhuar Vuçiq

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, gjatë konferencës...

Spanjë: Shkon në 13 numri i të vdekurve në zjarrin që shpërtheu në klubin e natës

Ka arritur në 13 numri i të vdekurve nga...
spot_img