Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Ndërkombëtar

E fundit, jep dorëheqje trajneri i Belgjikës

Roberto Martinez nuk do të jetë më trajner i Kombëtares së Belgjikës. Kjo gjë u konfirmuar nga vetë trajneri gjatë konferencën për media pas barazimit...

Nisin dy ndeshjet e grupit F të Botërorit

Kanë startuar tashmë dy ndeshjet jashtëzakonisht interesante të grupit F të Kampionatit Botëror, nga ku edhe do të dalin dy skuadra që do të...

Ia del Argjentina, kualifikohet tutje në Botëror

Argjentina ka arritur që ta sigurojë një vend në mesin e 16 skuadrave më të mira të Kampionatit Botëror që po zhvillohet në Katar. Këtë...

​Juventusi lëshon deklaratë zyrtare në lidhje me situatën brenda klubit

Juventusi ka lëshuar tashmë një deklaratë zyrtare përmes së cilës kanë siguruar se ata nuk kanë bërë asgjë të keqe dhe parregullsitë financiare të...

​Franca dhe Australia vazhdojnë tutje në Botëror

Franca dhe Australia janë dy kombëtaret që e kanë siguruar kalimin në fazën e eliminimit direkt të Kampionatit Botëror pasi janë kualifikuar tutje nga...

200 milionë për sezon, Ronaldo shumë afër klubit të ri

Superylli portugez, Cristiano Ronaldo pritet të bëhet me skuadër të re pas Kampionatit Botëror "Katar 2022". Siç bëhet e ditur nga "Marca", Ronaldo pritet t'i...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...
spot_img