Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Ndërkombëtar

​Championsi vazhdon sot edhe me dy sfida të tjera

Gara më prestigjoze evropiane e futbollit në nivel të klubeve Liga e Kampionëve do të vazhdojë ecurinë e saj edhe sot me dy ndeshje...

​Napoli me fitore solide ndaj Frankfurtit

​NNapoli ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në ndeshjen e parë të fazës 1/16 të Ligës së Kampionëve duke e mposhtur Frankfurtin në...

​Reali shkelë Liverpoolin në “Anfield Road”

Real Madridi ka dëshmuar edhe njëherë se është skuadër që i shkon për dore suksesi në Ligën e Kampionëve dhe kësaj radhe viktimë ishte...

Gerrard mund të bëhet trajner i PSG’së nëse shkarkohet Galtier

Steven Gerarrd raportohet të jetë një pretendent për postin menaxherial të Paris Saint-Germain pasi e ardhmja e Christophe Galtier është në pikëpyetje. Ka pasur sugjerime...

Sadio Mane befason me zgjedhjen e sulmuesit më të mirë me të cilin ka luajtur

Ish-futbollisti i Liverpoolit, Sadio Mane, e ka treguar emrin e sulmuesit më të mirë me të cilin ka luajtur gjatë karrierës së tij deri...

Ansu Fati zbulon të ardhmen e tij

Ansu Fati ka folur për të ardhmen e tij duke zbuluar se planifikon një qëndrim të gjatë te Barcelona. "Kam kontratë deri në vitin 2027...

Owen emëron skuadrën favorite për ta fituar Premier Ligën

Në Premier Ligë, derisa janë zhvilluar 24 xhiro, lufta për titull është bërë më interesante se kurrë më parë me Arsenalin dhe Manchester Cityn...

​Trajneri i Portos: Duam finalen e Ligës së Kampionëve

Të mërkurën në mbrëmje Porto zbarkon në "Giuseppe Meazza" për ndeshjen e parë të 1/16-tës së Ligës së Kampionëve dhe trajneri Sergio Conceiçao është...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...
spot_img