Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Ndërkombëtar

Arrestime edhe në Spanjë për trukime ndeshjesh

Policia spanjolle ka arrestuar gjashtë persona për përfshirjen e tyre të dyshuar në një aferë trukimesh gjatë një ndeshje të Kupës së Spanjës e...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje interesante

Do të nis sot xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës me dy ndeshje mjaft interesante. Skuadra e fundit në tabelë, Ferizaj do të ballafaqohet...

Man Utd eliminon Barcelonën me përmbysje, kalon në mesin e 16-të më të mirave në Ligën e Evropës

Manchester United ka mposhtur Barcelonën me rezultat 2-1 në “Old Trafford” në kuadër të ndeshjes kthyese të play-offit të Ligës së Evropës, duke kaluar...

Zyrtare: Mbyllen mosmarrëveshjet, Xhaka vazhdon kontratën me Baselin

Taulant Xhaka dhe Baseli në ditët e fundit kishin mosmarrëveshje, gjë që u konfirmua edhe në media, por sot klubi ka njoftuar se shqiptari...

Vritet me armë zjarri ish-kampioni i botës

Kampioni i shumëfishtë i botës në disiplinën e sporteve në ring “Jiu-jitsu”, 32-vjeçari Vidadi Mardanov është vrarë të hënën në mbrëmje në Dagestan. Mardanov ishte...

Wanda Nara: Jam bashkë me Icardin, kam raporte të mira edhe me Maxi Lopezin

Wanda Nara këmbëngul se shitja e Mauro Icardit ishte një marrëveshje e shkëlqyer për Interin dhe zbulon se ajo është ende së bashku me...

City me mungesa të mëdha ndaj Leipzigut, formacionet e mundshme

Në stadiumin "Red Bull Arena" sot do të zhvillohet dueli i parë ndërmjet RB Leipzig dhe Manchester Cityt, i vlefshëm për kalim në 1/8-tën...

Van Dijk beson në mrekulli ndaj Real Madridit

Liverpooli pësoi një tronditje të madhe në ndeshjen e parë kundër Real Madridit të zhvilluar në "Anfield Road", e vlefshme për fazën 1/16 të...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...
spot_img