Të fundit:

Policia u bën thirrje shoferëve: Kujdes nga mjegulla, mbani nën kontroll shpejtësinë

Policia e Kosovës u ka bërë thirrje shoferëve për...

Blerim Isufaj zgjidhet kryeprokuror i Prokurorisë Speciale

Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) me 9 vota për,...

63 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Ndërkombëtar

Liverpool pret Wolves, ëndrra për top 4 vazhdon

Liverpool pret Wolverhampton Wanderers, sonte në Anfield, në orën 21:00, në ndeshjen që zhvillohet në kuadër të Ligës Premierë. Kampioni i gjashtëfisht i Evropës, dëshiron...

Zbulohen votat e Granit Xhakës për çmimin “The Best” nga FIFA

Në një ceremoni solemne të mbajtur në Paris mbrëmë, argjentinasi Lionel Messi u shpall futbollisti më i mirë në botë nga FIFA. Ylli i Paris...

Mbappe: Në Itali do të shkoja vetëm te Milani

Superylli i PSG-së dhe Francës, Kylian Mbappé i tha një tifozi se ai do t'i bashkohej Milanit nëse do të transferohej në Serie A. Reprezentuesi...

Messi rikthehet në majë, FIFA e shpall më të mirin

Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë i vitit nga FIFA. Ky sukses i argjentinasit vjen pas triumfit në Kupën e Botës “Katari 2022”,...

​Haalandit i ofrohet një tjetër kontratë milionëshe

Erling Haaland është afër nënshkrimit të një kontrate të re me "Nike". Informacioni bëhet i ditur nga "The Athletic" , i cili bën me...

Galtier “kapet” me tifozët e Marseille, provokohet dhe nis zënkën (VIDEO)

PSG ia doli me sukses në një nga transfertat më të vështira sezonale përballë Marseille në Velodrome. Të besuarit e trajnerit Christophe Galtier triumfuan me...

Ylli lider, por i shqetësuar nga Peja e Prishtina, renditja në Superligën e basketbollit

Një garë jashtëzakonisht e ashpër po vazhdon të zhvillohet në Superligën e Kosovës në basketboll në edicionin garues 2022/23. Vetëm një ndeshje, ajo ndërmjet Golden...

Messi po e mendon rikthimin te klubi i fëmijërisë

Lionel Messi po mendon të kthehet në klubin e tij të fëmijërisë Newell’s Old Boys në Argjentinë – kjo sipas mikut të tij të...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Policia u bën thirrje shoferëve: Kujdes nga mjegulla, mbani nën kontroll shpejtësinë

Policia e Kosovës u ka bërë thirrje shoferëve për...

Blerim Isufaj zgjidhet kryeprokuror i Prokurorisë Speciale

Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) me 9 vota për,...

63 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë...

Përleshje mes pesë personave në Graçanicë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Graçanicë ka...

Këto janë vendet ku sot do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

KEDS ka njoftuar se si rezultat i punimeve në...
spot_img