Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Juventus kërkon transferimin e Todibos

Extra AL PVC

Juventus shënjestron një tjetër futbollist nga klubi i Nice, në Ligue 1. Pasi është shumë pranë transferimit të Kephren Thuram, bardhezinjtë kanë kthyer fokusin edhe nga mbrojtësi Jean Clair Todibo.

Në fakt, nuk është rastësi që Juventus po kërkon një mbrojtës, teksa italianët tashmë duken jashtë garës për të firmosur me Calafiorin.

E në këtë formë, kanë gjetur 24-vjeçarin francez si alternativën më të përshtatshme për trajnerin Thiago Motta. Nice nuk pranon asnjë “skonto” për ish-lojtarin e Barcelonës dhe kërkojnë minimalisht 40 milionë euro.

Një operacion që mund të financohet nga shitja e Dean Huijsen, për të cilin ka interes nga Dortmundi dhe Bayern Munich, me Juventus që pret të arkëtojë deri në 30 milionë euro. Mbetet për t’u parë si do të zhvillohet kjo tratativë në ditët e ardhshme teksa vetë Todibo është i hapur për një eksperiencë në Serie A.

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...