Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Ambasadori serb në Tiranë: Qëndrimi ynë ndaj Kosovës është diametralisht i kundërt me atë ndaj Shqipërisë

Sllobodan Vukçeviq, ambasadori i Serbisë në Tiranë, ka thënë...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Fitoi 100 mijë euro nga ‘Ferma Vip’, zbulohet arsyeja pse Dijonisi ‘iku’ në Dubai

Extra AL PVC

Fituesi i “FermaVip”, Dijonis Biba ndodhet prej disa ditësh me pushime luksoze në Dubai.

Por duket se ky udhëtim për Dijonisin nuk është vetëm për pushim. Dijonisi ka paralajmëruar në Instagramin e tij se po vjen një këngë e re me videoklipin e realizuar në Dubai.

Në këtë frymë luksi, nuk mund të mungonte edhe një modele bukuroshe e cila duket se i ka vjedhur vëmendjen.

Air Ambulance Services For Prices That Might Amaze You (Here’s The List)Air AmbulanceSearch Now

These T-Shirt Fails are Just Too HilariousLuxurylevels.com

by Taboola

Kënga pritet të jetë ritmike dhe fiks për stinën e verës. Projekti i Dijonisit do publikohet ditën e nesërme.

spot_img

Të fundit

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe...

Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka marrë vendim për anulimin e konkursit për gradim në gradën rreshter, të shpallur më 12...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe Donald Trump kanë pikëpamje të ndryshme mbi çështjen e imigracionit. Dallimet e tyre mbi këtë...

Lojtarët e Spanjës po kërkojnë ‘hakmarrje’ ndaj yllit anglez për sjelljen e tij arrogante që shkaktoi përleshje masive

Një kontigjent i lojtarëve të Spanjës nuk e kanë harruar sjelljen e njërit prej yjeve të Anglisë në një ndeshje të mëparshme ndaj tyre. ‘Tre...