Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Emily Ratajkowski u pa duke u afruar me Grant Williams, teksa modelja dhe ylli i NBA-së shijojnë festën ekskluzive të Michael Rubin

Extra AL PVC

Supermodelja, Emily Ratajkowski, u pa e mbyllur në bisedë me një lojtar të NBA-së gjatë një feste ekskluzive të 4 Korrikut.

Ratajkowski, 33 vjeçe, ishte pjesë e listës së të ftuarve të mbushur me yje në festën e Michael Rubin në Hamptons.

Modelja, e cila ka 30 milionë ndjekës në Instagram, është mësuar të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan The Sun.


Dhe me sa duket ajo ra në sy të lojtarit të NBA, Grant Williams, 25 vjeç.

Fotografitë e siguruara nga “The US Sun” treguan çiftin duke folur dhe qeshur dhe duke kaluar një kohë të mirë.


Emily kishte një buzëqeshje të ndezur në fytyrën e saj ndërsa fliste me Williams.

Dhe ylli i basketbollit dukej se po i dëgjonte me vëmendje fjalët e saj.


Ratajkowski u nda nga ish-bashkëshorti i saj Sebastian Bear-McClard, në korrik 2022 pas katër vitesh martesë.

Ajo ishte një nga një numër i madh i yjeve që morën pjesë në festën vjetore të White Party të Rubin më 4 korrik të këtij viti.

Ratajkowski iu bashkua Kim dhe Khloe Kardashian në Hamptons.

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...