Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Elgit Doda dhe Ardian Bujupi sjellin këngën e re “Sekret”

Extra AL PVC

Artistët shqiptarë, Elgit Doda dhe Ardian Bujupi, janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Ata sollën këngën e re “Sekret”, të cilën e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti dhe muzika është bërë nga vetë Doda me producim nga Alandy

Foto: Screenshot/YouTube

Për miksimin dhe masterizimin u kujdes Marenglen Boja.

Videoja tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe u kompletua nga Fullmoon production.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky është bashkëpunimi i parë i tyre, i cili besohet se do të pëlqehet nga fansat e dyshes.

Ndonëse i përkasin zhanreve të ndryshme, ata kanë sjellë një kombinim të mahnitshëm.

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...