Të fundit:

Kërkohet privatësi gjatë rivarrimit të Liridona Ademajt

Nesër (hënë) pritet të zhvarroset dhe rivarroset Liridona Ademaj...

Sekuestrohen 24 thika në Merdarë, policia nis hetimet

Policia Kufitare e Kosovës në Merdare, gjatë realizimit të...

Erërat e forta rrëzojnë një shtyllë elektrike në Klinë – disa fshatra mbesin pa rrymë

Erërat e forta kanë shkaktuar dëme në rrjetin elektrik...
ISP BroadcastISP Broadcast

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

ISP Broadcast

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në kuadër të javës së shtatë në Ligue 1.

Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, me dy skuadrat që synonin të përfitonin nga gabimet e njëra-tjetrës.

Ishte minuta e 40-të e takimit, kur Edon Zhegrova e kaloi në epërsi Lillen me një asistim të Diakite.

Ky është goli i parë i Zhegrovës në këtë edicion, ndërsa shpreson të vazhdojë me këtë formë.

https://twitter.com/FootballKosovo/status/1708478004890886209?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1708478004890886209%7Ctwgr%5Ecf5a6c3887a8a75d005cfd424d68c427587eb091%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2Fedon-zhegrova-shenon-super-gol-te-lille%2F

/TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Kërkohet privatësi gjatë rivarrimit të Liridona Ademajt

Nesër (hënë) pritet të zhvarroset dhe rivarroset Liridona Ademaj...

Një burrë vdes gjatë arrestimit nga policia në Berlin

Një burrë vdiq gjatë një arrestimi policor pas trazirave...

Cila prej ngjyra të syve është më e shëndetshme?

Mos gaboni që të tërhiqeni gjithnjë nga e bukura...

Çfarë do të thotë të falësh dikë me zemër

“Të falësh dikë nuk do të thotë ta dënosh...

Kërkohet privatësi gjatë rivarrimit të Liridona Ademajt

Nesër (hënë) pritet të zhvarroset dhe rivarroset Liridona Ademaj në fshatin e saj të lindjes. Ndërsa, Prokuroria bënë thirrje të respektohet e drejta e privatësisë...

Një burrë vdes gjatë arrestimit nga policia në Berlin

Një burrë vdiq gjatë një arrestimi policor pas trazirave në oborrin e shtëpisë së një ndërtese në Berlin, njoftoi policia të dielën. 30-vjeçari thuhet se...

Cila prej ngjyra të syve është më e shëndetshme?

Mos gaboni që të tërhiqeni gjithnjë nga e bukura sa i përket ngjyrës së syve. Ngjyrë kafe apo të zezë, ata jeshilë apo të...