Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Ambasadori serb në Tiranë: Qëndrimi ynë ndaj Kosovës është diametralisht i kundërt me atë ndaj Shqipërisë

Sllobodan Vukçeviq, ambasadori i Serbisë në Tiranë, ka thënë...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Edhe një vit kontratë, Van Dijk “alarmon” Liverpoolin: Të ardhmes s’ia kam idenë

Extra AL PVC

E ardhmja e Virgil Van Dijk është më shumë se kurrë në udhëkryq.

Mbrojtësit i ka mbetur edhe një vit kontratë me Liverpoolin, teksa së fundmi shprehet se nuk e ka vendosur ende të ardhmen e tij duke vendosur në alarm “të kuqtë” që mund të humbasin kështu një nga lojtarët më të mirë në qarkullim sa i takon rolit të tij.

“Në këtë moment nuk kam as idenë më të vogël sa i takon të ardhmes sime. Këtë verë do të marrë pak kohë për t’u menduar dhe do të vendos se si do të shkojë karriera në nivel klubesh, por edhe kombëtare. Në sezonin që përfundoi ndodhën shumë gjëra, dhe tani dua vetëm të pushoj pak”, u shpreh Van Dijk.

spot_img

Të fundit

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe...

Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka marrë vendim për anulimin e konkursit për gradim në gradën rreshter, të shpallur më 12...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe Donald Trump kanë pikëpamje të ndryshme mbi çështjen e imigracionit. Dallimet e tyre mbi këtë...

Lojtarët e Spanjës po kërkojnë ‘hakmarrje’ ndaj yllit anglez për sjelljen e tij arrogante që shkaktoi përleshje masive

Një kontigjent i lojtarëve të Spanjës nuk e kanë harruar sjelljen e njërit prej yjeve të Anglisë në një ndeshje të mëparshme ndaj tyre. ‘Tre...