Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Dy skuadra italiane rivalizojnë Arsenalin dhe Barcelonën për Merinon

Extra AL PVC

Mikel Merino është një nga futbollistët më të kërkuar në Evropë, falë paraqitjeve fantastike me Real Sociedadin.

Mesfushori bask ka bërë shumë mirë edhe në Euro 2024, ku realizoi një gol me fanellën e Spanjës ndaj Gjermanisë në çerekfinale.

E ardhmja e tij duket larg Sociedadit, pasi shumë klube të mëdha janë vënë në garë duke kërkuar transferimin e tij

Barcelona dhe Arsenal prej kohësh kanë shprehur interesim dhe gatishmëri për transferimin e lojtarit.

Por së fundmi në garë janë futur edhe skuadra të tjera të mëdha si Atletico Madrid, Juventus dhe Milan.

Sipas Marcas , ish-lojtari i Osasuna dhe Borussia Dortmund nuk përjashton një ndryshim të skuadrës.

Në fakt, në muajt e fundit, ajo ka refuzuar në disa raste mundësinë e zgjerimit të kontratës dhe Sociedad është i detyruar ta shes për mos ta humbur me parametra zero yllin e tyre.

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...