Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don Xhoni tregon veturat luksoze në oborrin e shtëpisë

Extra AL PVC

Reperi i njohur shqiptar, Don Xhon, ka lënë ndjekësit e tij të habitur dhe të impresionuar me një prezantim të ri në rrjetet sociale.

Duke e ndarë pasionin e tij për makinat luksoze, ai ka publikuar një video në Instagram nga oborri i shtëpisë së tij, ku shfaqet koleksioni i tij i jashtëzakonshëm i veturave.

Në video mund të shihen tri vetura të nivelit të lartë: një Mercedes elegant, një Lamborghini portokalli, dhe një Porsche e blerë së fundmi.

Ky koleksion luksoz është një shenjë e suksesit dhe përkushtimit të Don Xhonit në karrierën e tij muzikore.

Në një fotografi tjetër të postuar në Instagram, reperi nga Drenasi qëndron krenar pranë veturave të tij, duke shfaqur një mesazh frymëzues për fansat e tij: “Beso te vetja edhe kur askush nuk beson në ty, ëndrrat bëhen realitet”.

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...