Të fundit:

Chollet dhe Escobar ritheksojnë domosdoshmërinë për themelimin e Asociacionit

Këshilltari i Departamentit të Shtetit, Derek Cholet dhe i...

Basha i VV-së: Kosova e ka një Asociacion, kryetar i së cilës është Agim Aliu

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha, përmes një reagimi...

Nuk kishte dalë në publik prej ditësh, Rama tregon arsyen

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka dy ditë që...
ISP BroadcastISP Broadcast

Ditari model i një mësuesi që vështirë që e gjen sot / FOTO

ISP Broadcast

Një mësues që i kushtoi deri në momentin e fundit të jetës së tij të gjithë diturinë, duke nxjerrë breza të tërë të sukseshmëm që sot jetojnë dhe punojnë në të katër anët e botës.

Respekt pa fund për mësuesit tanë që sakrifikuan, respekt pa fund për ty mësues Ismeti.

Je një model që do të mbajmë gjithmonë në zemër derisa të jemi gjallë.

Këto janë shënimet e fundit të mësuesit tonë të dashur dhuruar për faqen tonë nga Enkelejda Nanushi.

spot_img

Të fundit

Chollet dhe Escobar ritheksojnë domosdoshmërinë për themelimin e Asociacionit

Këshilltari i Departamentit të Shtetit, Derek Cholet dhe i...

Basha i VV-së: Kosova e ka një Asociacion, kryetar i së cilës është Agim Aliu

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha, përmes një reagimi...

Nuk kishte dalë në publik prej ditësh, Rama tregon arsyen

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka dy ditë që...

Avdullah Hoti niset për në SHBA, tregon se më kë do të takohet

Ish-kryeministri i Kosovës, aktualisht deputet i LDK-së në Kuvendin...

Chollet dhe Escobar ritheksojnë domosdoshmërinë për themelimin e Asociacionit

Këshilltari i Departamentit të Shtetit, Derek Cholet dhe i dërguari special i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar kanë bërë thirrje për formimin e...

Basha i VV-së: Kosova e ka një Asociacion, kryetar i së cilës është Agim Aliu

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha, përmes një reagimi ka thënë se Kosovës nuk i duhet një Asociacion mbi baza etnike që çon drejt...

Nuk kishte dalë në publik prej ditësh, Rama tregon arsyen

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka dy ditë që nuk po shfaqet në publik, sot ai ka treguar arsyen e kësaj. Përmes një video në...