“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca...

Vdes një 47-vjeçare në Prizren pas rënies në hapësirën e ashensorit

Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e së enjtes...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Biden “humb” në skenë: Pamjet e publikuara së fundmi shqetësojnë votuesit e tij

Extra AL PVC

Joe Biden u shfaq i humbur dhe i hutuar pasi mbaroi fjalimin në Konferencën e Shtatë të Fondit Global, tregojnë pamjet e publikuara rishtazi.

Pas fjalimit, 81-vjeçari u largua nga podiumi i pasigurt se ku të shkonte.

Ai dukej se po pyeste dikë në audiencë se çfarë duhet të bënte pastaj, para se të përpëlitej në mënyrë të sikletshme rreth skenës.

Drejtori Ekzekutiv i Fondit Global, Peter Sands, tha “Faleminderit, zoti President” nga një tjetër podium, duke bërë që Biden të kthehej drejt tij në mënyrë të befasishme.

Kritiku i Bidenit dhe kongresmeni republikan Matt Gaetz ndau klipin në X, ish-Twitter, të hënën, duke shkruar: “Ai po e bën përsëri…”

Pyetjet u ngritën nëse Biden do të jetë në gjendje të qëndrojë edhe katër vjet në Zyrën Ovale në mes të një fushate presidenciale të mbushur me gafa.

Pamjet e shpërndara gjerësisht në mediat sociale treguan se Biden kërkonte vendin e tij për t’u ulur edhe të enjten, gjatë ceremonisë së Ditës D në Francë të enjten.

spot_img

Të fundit

Barcelona shpresonte ta shiste, por lojtari po largohet si i lirë

Barcelona ka të ngjarë të humbasë një tarifë transferimi...

“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca...

Mësoni sa hapa duhet patjetër t’i bëni në ditë për të hequr peshën trupore

Ecja është ndihmues esencial i heqjes së peshës, mbajtjes...

Barcelona shpresonte ta shiste, por lojtari po largohet si i lirë

Barcelona ka të ngjarë të humbasë një tarifë transferimi për Sergino Dest, pas një lëndimi serioz të ligamentit të kryqëzuar të përparmë. Blaugranët mund të...

“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë dhe sipas tij tashmë jemi bashkuar. Ai ka thënë se emri...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca e radhës ndaj Dragisha Millenkoviq, i akuzuar për krime lufte në Kosovë. Në këtë seancë janë...