Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Bebe Rexha provokon me videon e fundit, ekspozon gjoksin

Extra AL PVC

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave të saj të shumtë duke publikuar disa video të reja me paraqitje atraktive përballë pasqyrës në rrjetet sociale. Këto video kanë ngjallur interes të madh dhe kanë fituar pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Në njërën prej videove, Bebe Rexha shihet e veshur me një fustan të zi tërheqës, i cili thekson dekoltenë e saj të hapur. E gjithë videoja është shoqëruar me këngën e saj të fundit “I’m The Drama”, duke krijuar një atmosferë dramatike dhe magjepsëse.

Këngëtarja 34-vjeçare ka mahnitur fansat e saj me paraqitjen e saj elegante dhe sensuale, duke treguar një herë për më shumë përkushtimin e saj ndaj artit të performancës dhe modës.

Në një video tjetër, Bebe Rexha shfaqet me robdeshambër në hotelin e saj, duke e mbajtur atmosferën intime dhe të relaksuar. Edhe në këtë video, ajo vë në pah gjoksin e saj, duke shtuar një element atraktiv dhe tërheqës.

Videot e postuara nga këngëtarja tregojnë një anë të saj të sinqertë dhe të çliruar, duke lejuar fansat të shohin një moment më të afërt dhe personal të yllit të muzikës.

@beberexhaHi 💗♍️

♬ original sound – Bebe Rexha

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...