Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Bayern Munich i përgjigjet kërkesës së Interit për Kim Min-jae

Extra AL PVC

Bayern Munich thuhet se nuk është i gatshëm të lërë Kim Min-jae të largohet si huazim këtë verë, por ish-mbrojtësi i Napolit mbetet në agjendën e Interit.

Bavarezët nuk dëshirojnë të huazojnë ish-mbrojtësin e Napolit, Kim, këtë verë, pavarësisht një sezoni debutues jo bindës në Gjermani.

Sipas La Gazzetta dello Sport, Bavarezët kanë refuzuar kërkesën e Interit për ta marrë lojtarin në një transferim të përkohshëm, por reprezentuesi i Koresë së Jugut mbetet një objektiv për kampionët në fuqi të Serie A.

Interi pritet të trokasë sërish në derën e Bayern Munichut gjatë afatit kalimtar të verës, por fillimisht duhet të shesë holandezin Stefan de Vrij.

Reprezentuesi holandez tha javën e kaluar se ai nuk po mendonte të largohej nga Nerazzurrët këtë verë, por ai raportohet se ka tërhequr interes nga skuadrat e Superligës së Arabisë Saudite.

Interi po monitoron edhe përforcime të tjera të mundshme, duke përfshirë lojtarët e lirë si Ricardo Rodriguez dhe Mario Hermoso.

spot_img

Të fundit

Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...

Situata aktuale në vend, Bislimi takohet me emisarin e Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog...

Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së Jugut, ka folur për urën mbi Ibër në Mitrovicë, si një prej çështjeve që ka...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u sulmua nga RTK-ja, foli në Pressing për sulmin që i është bërë medias së tij...

“Më kërkuat lekë, e më telefonuat më numër privat- vetëm pse jam nga Kosova” – Mediumi JOQ Albania tenton ta shantazhoj biznesin nga Prishtina

Ditëve të fundit ka bërë bërë bujë të madhe çështja e uljes së numrit të vizitorëve nga Kosova për në plazhet shqiptare, shkruan Arbëria...