Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Armando Sadiku rikthehet në Shqipëri, zgjedh jugun për pushime

Extra AL PVC

Sulmuesi i famshëm i kombëtares shqiptare dhe i ekipit indian Mohun Bagan, Armando Sadiku, ka zgjedhur të rikthehet në Shqipëri për pushime, duke lënë pas angazhimet e shumta.

Ai ka vendosur të kalojë pushimet e tij në një nga destinacionet më të preferuara të jugut, në Green Coast, që është kthyer në destinacionin e preferuar të personazheve të njohur shqiptar e të huaj.

Gjatë qëndrimit të tij, Armando është duke shijuar detin e kristaltë në Green Coast dhe po kalon momente të bukura me familjen. Prezenca e tij në Green Coast ka ngjallur interes të madh pasi është një nga futbollistët më të dashur të kombëtares shqiptare.

Duket se zgjedhja e Armando Sadikut për të pushuar në Shqipëri është Green Coast, për bukurinë e plazheve, aktivitetet e shumta sportive, ujore dhe argëtuese, që shoqërojnë të gjithë sezonin veror.

 

spot_img

Të fundit

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald...

Krejt çka dihet për sulmin ndaj Donald Trump

Fjalimi i Donald Trump në Pensilvani para amerikanëve nuk...

Doja që Kurti të takohej me Richard Grenell, Evi Kokalari: Njerëzit afër Kurtit s`mu përgjigjen

Evi Kokalari, aktiviste shqiptaro-amerikane nga kampi republikan, ka folur në “Pressing” të T7, për një përpjekje që të bëjë të mundur një takim në...

Hoxhaj publikon fotografi me të përzgjedhurin e Trump për Nënpresident: E kupton thellësisht Ballkanin dhe sfidat europiane

Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan James David Vance si kandidat për nënpresident në garën për zgjedhje presidenciale në Shtetet e Bashkuara, këtij...

Trump përzgjedh J.D. Vance për të garuar si nënpresident

Kandidati i pritur republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, e ka përzgjedhur senatorin republikan nga Ohajo James David Vance si kandidat për nënpresident...