Të fundit:

Kërkohet privatësi gjatë rivarrimit të Liridona Ademajt

Nesër (hënë) pritet të zhvarroset dhe rivarroset Liridona Ademaj...

Sekuestrohen 24 thika në Merdarë, policia nis hetimet

Policia Kufitare e Kosovës në Merdare, gjatë realizimit të...

Erërat e forta rrëzojnë një shtyllë elektrike në Klinë – disa fshatra mbesin pa rrymë

Erërat e forta kanë shkaktuar dëme në rrjetin elektrik...
ISP BroadcastISP Broadcast

Albi Mall Superliga vazhdon sot me ndeshjet e xhiros së 13-të

ISP Broadcast

Albi Mall Superliga e Kosovës vazhdon sot me ndeshjet e xhiros së 13-të, ku tre prej tyre janë në program për tu zhvilluar.

Megjithatë jo të tre duelet do të zhvillohen në të njëjtin orar, pasi dy prej tyre luhen nga ora 13:00 dhe njëra në fillim nga ora 19:00.

Dukagjini është nikoqir i Dritës në stadiumin ’18 qershori’ në Klinë.

Do të jetë një ndeshje shumë interesante pasi dy skuadrat në dy duelet e fundit nuk kanë fituar dhe kërkojnë të rikthehen te fitoret.

Duel shumë interesant pritet të zhvillohet edhe në stadiumin ‘Sami Kelmendi’ në Fushë Kosovë, ku përballen dy skuadrat e fundit Fushë Kosova dhe Liria.

Si vendasit ashtu edhe mysafirët kërkojnë vetëm fitoren për tu ngritur në tabelë.

E dueli kryesor i ditës së sotme zhvillohet me fillim nga ora 19:00 ku Prishtina pret Llapin në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Prishtina në këtë takim vije pas disfatës nga Malisheva dhe kërkon këndelljen, derisa Llapi nuk di për fitore në tre ndeshjet e fundit dhe synon të rikthehet te rezultatet pozitive.

/TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Kërkohet privatësi gjatë rivarrimit të Liridona Ademajt

Nesër (hënë) pritet të zhvarroset dhe rivarroset Liridona Ademaj...

Një burrë vdes gjatë arrestimit nga policia në Berlin

Një burrë vdiq gjatë një arrestimi policor pas trazirave...

Cila prej ngjyra të syve është më e shëndetshme?

Mos gaboni që të tërhiqeni gjithnjë nga e bukura...

Çfarë do të thotë të falësh dikë me zemër

“Të falësh dikë nuk do të thotë ta dënosh...

Kërkohet privatësi gjatë rivarrimit të Liridona Ademajt

Nesër (hënë) pritet të zhvarroset dhe rivarroset Liridona Ademaj në fshatin e saj të lindjes. Ndërsa, Prokuroria bënë thirrje të respektohet e drejta e privatësisë...

Një burrë vdes gjatë arrestimit nga policia në Berlin

Një burrë vdiq gjatë një arrestimi policor pas trazirave në oborrin e shtëpisë së një ndërtese në Berlin, njoftoi policia të dielën. 30-vjeçari thuhet se...

Cila prej ngjyra të syve është më e shëndetshme?

Mos gaboni që të tërhiqeni gjithnjë nga e bukura sa i përket ngjyrës së syve. Ngjyrë kafe apo të zezë, ata jeshilë apo të...